Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 32bit cpu 100%

Dobrý den
Prosím o pomoc, jestli by jste někdo nevěděl při spuštění běží CPU na 100% zkoušel jsem se podívat do správce úloh a složky po spuštění i msconfig a nikde nevidím to hlavní zatížení díky kterému je PC poměrně nepoužitelný (při jakékoliv akci CPU běží na 100%)

Sestava:
GPU - Intel 82865G Graphics Controller
CPU - Intel Celeron 2.66 GHz
RAM - 2GB

CPU - Intel Celeron 2.66 GHz, RAM - 2GB

jsou tam doufám xp?

jejich správce úloh je dost tupý, v záložce procesy zatrhnout programy všech uživatelů, 2x kliknout na setřídit podle %cpu (třídí špatně), v menu zobrazit - sloupce: pid.
pokud je tam žrout-proces "svchost.exe", jsou to nefunkční automatické aktualizace, ale ty už na xp nefungují 2 roky = zakázat.

jednodušší může být stáhnout a spustit ms process explorer, ten v bublině ukazuje, z čeho se jednotlivý svchost skládá.

jak na bordel v "po spuštění" -> ms autoruns má záložky: logon (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy).