Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem format karty

Zdravím mám paměťovou kartu se souborovým systémem FAT32 a když ji naformátuju na NTFS, tak mi to PSPčko už nepožere... Potřebuji zvětšit maximální velikost, která může být na kartu přetažena... Nevíte co s tím prosím? Ani exFAT nejde. A když to formátuji přes cmd, tak mi to píše, že formát není k dispozici.

PSP nemám, neznám, obecně je ale možnost (pro soubory nad 4 giga) buď NTFS, nebo ex-fat. NTFS nejspíš tedy nejde, tak zkus ex-fat.

Pokud nepůjde ani ex-fat, pak bych byl pesimista.

Edit 18:55: Jak píše podemnou brtník, ext2 by mohlo být dobré řešení, vůbec mě to nenapadlo. :-)