Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Konverze Word2010 - Word97

Word 2010 při exportu do staršího formátu .doc (Word97 - 2003) konvertuje rovnice do bitmapových obrázků s 200 dpi. Požadavek je na dokument ve formátu Word97, ale s tiskovou kvalitu obrázků (aspoň 600 dpi nebo vektor). LibreOffice rovnice exportuje přijatelně, ale rozhodí se formátování dokumentu, takže to je až poslední nouzové řešení. Věděl by někdo, jak uložit dokument docx s rovnicemi do formátu doc s dobrou kvalitou obrázků?

Nemám vyzkoušeno jak se chová s editorem rovnic, ale vím, že pro MS Office 2000 až 2003 existuje Compatibility pack pro čtení a úpravu formátu souborů Open XML. Zkusil bych s ním nainstalovat starší MS Off, a pak dokument uložit v *.doc.

https://www.microsoft.com/cs-cz/download/details.aspx?id=3

Díky. Znamená to především sehnat a nainstalovat starší Word, který se pochopitelně nebude snášet s novým Wordem 2010. Doufám, že na to bude stačit Sandboxie, že nebude muset být úplný virtuální stroj... Je to pro človíčka, který nemá až tak silné PC.