Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prohlížeč (IE 11) maže písmena

napíšu něco do vyhledávání na seznamu a prohlížeč samovolně smaže některá písmena. Vidím, že jsem písmeno napsal a kurzor přeskočí zpět a písmeno smaže. Děje se mi tak na třech PC. Kde je chyba?

Já si to neodpustím - a nejsou ty písmena spojená do slova "sprostý" ? Že by zase nějaká nová cenzůra Netu...? Jó, mě to kdysi dělalo taky - pomalý připojení (Dial up), ale zbavil jsem se toho tuším fakt vypnutím toho automatickýho dokončování a všech textovejch "manipulátorů" , co "skáčou" do psanýho textu - jako byla třeba na mobilu T9 . Ty vyhledávače jsou přetížený, nedokážou to hned zpracovat - můj názor, podložený pokusy v různých časech, tak to prostě "nezadáš". Nebo pěkně pomalu. Čekat po každým písmenku, jako v době Dialky. Nebo tam máš fakt sviňáka, co Ti to třeba posílá jinam, ale po projetí těmito fundovanými antiviry asi néééé. Alfi.