Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Divné lagy ve hrách a nevyrenderované čáry v monitoru při hraní

Dobrý den, mam problém s hardware nárokama na většině hrách, hardware nároky plně splňuju takže očekávam že by mi hra měla jít na max, bohužel tomu tak neni, těžce mi jede na low, přitom kdy jsem se někoho ptal co má za pc a jak mu to jede, tak mi odpověděl že mu to jede na maximální a přitom měl věci v pc horší, dam příklad hry Battleborn, její doporučený hardware nároky jsou nasledovný:

RECOMMENDED:
OS: Windows® 7 x64-bit or Later
Processor: Intel i5-750 / AMD Phenom IIx4 945
Memory: 6 GB RAM
Graphics: AMD HD 7850/ NVIDIA GeForce GTX 660 or better, PhysX support
DirectX: Version 11
Storage: 50 GB available space

Můj pc je takovýto:

Grafická karta: GeForce GTX 750 Ti
Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-6400 CPU @ 2.70GHz
Paměť: 8 GB RAM (7,96GB použitelných)
Monitor: LG Flatron E2442TC
Rozlišení: 1920x1080, 60Hz
Windows 10
Zdroj přesně nevim ale je to myslim 500W (kdyby bylo třeba zjistim přesně)
Zakladní desku taky přesně nevim: MSi B150 PC MATE (kdyby bylo třeba zjistim přesně)

Takže nechápu v čem je chyba, dokupoval jsem další harddisk jestli to náhodou neni chyba v tom že bych měl starej harddisk pomalý, ale ne že by to nějak pomohlo, taky mam problem v tom že monitor mi někdy dělá takové nevyrenderované čáry ve hře, zkoušel jsem hledat na různý lagy monitoru (Input, Display) ale ani jeden nepopisoval ten můj problém s ním, byl bych rád za každou radu.

Tak skus zacni tym poslednycm (chipset) a potom ostatne odvrchu. Onboard VGA neinstaluj, to nemas.
Skontroluj si aj ctrl-alt-del spravca procesov jake mas vytazenie CPU ked nic nerobis, a antiviry a plny scan v nudzaku.
Pre tu grafiku si instaloval co odkial? Z nvidia.com spravny pre W10 neviemkolkobit?
P.S. a nezabudni ten pokus10 po instalacii restartovat. On ten dementny pokus10 to naplanoval totiz az na zajtra.