Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mobil s androidem do 2000 kc

dobry den. hledam mobil od co nejmin do 2000 max. spis tak okolo 1500. jde mi predevsim o funkci gps. chtel bych tam mit aplikaci Treasure Hunters Software a nebo Locus Free. nvm jake to ma pozadavky. krome verze OS. hledam s detektorem kovu a potreboval bych mit krome volani ,sms a fotaku i v mobilu aplikaci na trasovani cesty. kde sem jeste nebyl, zadavani gps souradnic a tak. s chytrymi telefony nemam zadnou zkusenost tak budu rad za kazdou radu. predem dekuji

Ale refurbished neznamena levny cinsky android. Zrovna pred tydnem mi dorazil HTC one m7 za 100 dolaru, v perfektnim stavu bez jedineho skrabance, jen mel podelanej fotak (coz bylo u toho modelu celkem bezne a taknejak jsem s tim pocital, v podstate jen nemohu fotit "ve tme" coz v podstate poradne nejde z temer zadnym fotakem na mobilu). Takze jsem jeste prodejci napsal, at mi posle novy modul a samozrejme radeji mi dal radeji 15 babek "na opravu" na kterou se vybodnu. A to uz ma qualcomm/snapdragon.