Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Virtuální mechanika

zdravím všechny :-), prosím o radu. nejsem v tom zbehly tak prosim omluvte laický dotaz. učím se angličtinu z cd romu a musim mit v mechanice dvd kdyz chci prehrat ruzne multimedialni doplnky. hodne me ten zvuk neustaleho nacitani rusi. nejde nejak vytvorit obraz dvdcka a vlozit to jako do virtualni mechaniky?? nvm jestli se neptam na nesmysl. budu vdecny za kazdou pripominku :)
Změna kategorie, původně: Tipy, triky (host)

Ano ide. Treba vytvorit obraz dvd, ten potom vlozis do virt.mechaniky.

Ale omnoho jednoduchsie by bolo len skopirovat subory z DVD do nejakej zlozky na disk, samozrejme zavisi od konkretneho programu na DVD ci s tym nebude problem. Ak ten program vyzaduje instalaciu, tak sa to voli pri instalacii (treba zvolit plnu instalaciu)...

tak sem to zkopiroval do slozky a nic. chce to vlozit instalacni cd kde sou i doplnky :(. na celou instalaci je treba ctyr cd, jedno je instalacni a dalsi tri maj jen nejaky zvukovy moduly. jak teda vytvorim ten obraz dvd popřípade nejaký link jestli je to tezke jak si myslim :(. a dekuji za reakce :)

Ked si to instaloval nebola tam volba "standardna instalacia" a "pre expertov" apod.? Ak tam ta volba bola tak to preinstaluj ale nedavaj tam standardnu indstalaciu ale zvol ze pre expertov alebo ako to tam bude a zvol plnu instalaciu (full install) resp. zaskrtni vsetko nech sa instaluje na disk uplne vsetko

P.S. image sa da vytvorit mnohymi programami, najlepsie ak to vie ten ktorym si robis virtualnu mechaniku (zadas si tam niekde ze vytvorit .iso image). Vie aj napr. nero tusim ak to CD nie je multisession, zvolis si ulozit ako a zvolis .iso alebo si najdi hocaky program ktory vytvara iso.

No jo ... páni předřečníci zapomínají, že existuje spousta sw (encyklopedie, mapy jazykové učebnice atd.) které nainstalují pouze spouštěcí (obslužný) program a veškerá "užitečná" data hledají na obsahu CD/DVD :-/ ..... Pokusy se zkopírováním obsahu CD/DVD na disk obvykle k žádnému výsledku nevedou. Takže potom jedině nainstalovat "virtuální CD mechaniku" např. Daemon Tools (download: www.daemon-tools.cc .),
vytvořit obraz CD (*.img)--->uložit někam na disk připojit obraz k virt. mechanice a ... PODSTATNÉ --> z této virt. mechaniky program normálně nainstalovat.
Pozn: .... potěšilo mě, že nikdo úvodem "nestihl" tazatele odpálkovat způsobem "použij hledání, bylo to zde mockrát, posláním do gúgele nebo direktivou http://pc.poradna.net/question/view/47751-nez-poloz ite-dotaz. ;-)

Edit: stahování asi zde: daemon-tools

Ta prva veta sa da napisat aj kratsie, napr.:
existuje spousta sw ktore programoval totalny debil.

Inac suhlas, ved som to pisal "zavisi od konkretneho programu na DVD ci s tym nebude problem"
P.S. inac neviem preco v otazke bolo pisane o DVD a v diskusii je zrazu rec o styroch CD...

a jeste malickost, sice mi to jede, ale když to chci smaznout tak to nejde, píše mi to : nelze odstranit-přístup odepřen, zkontrolujte zda disk není přeplněn, chráněn proti zápisu či zda není soubor používán. disk plný nemám, soubor ted nepoužívám, ale jestli je chranen a kde to zmenit nvm