Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Virtuální mechanika

zdravím všechny :-), prosím o radu. nejsem v tom zbehly tak prosim omluvte laický dotaz. učím se angličtinu z cd romu a musim mit v mechanice dvd kdyz chci prehrat ruzne multimedialni doplnky. hodne me ten zvuk neustaleho nacitani rusi. nejde nejak vytvorit obraz dvdcka a vlozit to jako do virtualni mechaniky?? nvm jestli se neptam na nesmysl. budu vdecny za kazdou pripominku :)
Změna kategorie, původně: Tipy, triky (host)

a jeste malickost, sice mi to jede, ale když to chci smaznout tak to nejde, píše mi to : nelze odstranit-přístup odepřen, zkontrolujte zda disk není přeplněn, chráněn proti zápisu či zda není soubor používán. disk plný nemám, soubor ted nepoužívám, ale jestli je chranen a kde to zmenit nvm