Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slabý wi-fi signál-jednoduché a levné řešení.

Zdravím,
Potřebuji poradit ohledně internetového připojení.Jsem ted na místě kde jsou v dosahu 3-4 free sítě ale mám slabý signál.Jak se dá tento problém řešit?

Zesílí signál nějaká jednoduchá venkovní nebo interní usb Wi-Fi anténka? Nebo Wi-Fi Repeater jak jsem se dočetl.

Chtěl bych se s minimálníma investicemi připojit.Jsem zde dočasně.díky.

nevim, jestli je to pc, ntb nebo telefon, pokud je to ntb/pc a mas takove ty usb wifi, muzes jednu rozebrat a napajet tam lepsi antenu, na yt je hodne navodu, to same by melo jit u te samotneho routeru ale v tom bych se nehrabal

Je to ntb a když jsem uvnitř,tak mam slabý signál a nejde se připojit.Zkusil jsem vylézt ven a na jeden hotspot jsem se připojil,ale šlo i mizerně načítat stránky.Ten směrový klient se mi zdá dost velká investice s nejistým výsledkem.

Jo ten ten jeden hotspot je cca 30 m a druhý na který jsem se připíchnul cca 20 m,ty ostatní nevím.

notebuk má směšné integrované antény, to fak není na slabý signál zvenčí.

client např: http://www.aspa.cz/ubnt-nanostation-loco-m2-antena -2x8dbi-outdoor-klient-2-4ghz-z102715
když je to dočasně, můžeš mít po zemi pohozený kabel, jestli má notebuk lan vstup.

Ten směrový klient se mi zdá dost velká investice s nejistým výsledkem.

totok je nejlevnější model, ale když ten směšný notebuk venku něco chytil, pude to.

pro zapřisáhlé milovníky wifi existuje poněkud absurdní zařízení: https://www.czc.cz/edimax-br-6428nc/143549/produkt
a nastavit na režim repeater. já bych to doma nechtěl.

Ak si po vylezeni von mal problem s funkcnostou, tak potrebujes super antenu, ktora urcite nebude lacna. Z bytu za oknom by sa to dalo jedine vtedy ak by si videl priamo na vysielac. Musel by si vidiet tu ich antenu. Potom by stacilo USB wifi s pripojkou na externu antenu a smerova panelova antena 12dBi. Okno by si musul mat samozrejme najobycajnesie ake sa vyraba a nie tie specialne pokovene, ktore odrazaju slnecne ziarenie.

Mě ve špitále stačilo na zadní stranu tablety přilepit lepenkou meandrovaný kus alobalu od čokolády (zkoušel jsem samozřejmě kam)a měl jsem signál jak víno, předtím nic. Nic jsem nerozebíral, neletoval - nebylo čím. Doma na 3Géčkový modem jsem namotal okolo něj pár závitů zvonkáče, asi 8cm jsem nechal volně viset jako "anténu" a v té vesnické prd...li, kde teď žiju, jsem "povýšil" z EDGE na HSPA+ . Bylo to vše "zadarmo" , jen pár minut práce. Ale asi to chce trochu "Know-How" , ale pro Tebe to bude řešení. Ať se zadaří, Alfi.