Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdou některé internetové stránky

Ahoj, prosím Vás nejdou mi některé internetové stránky. Nevíte, co bych mohla zkusit udělat?
Antivir jsem vyplat, zkusila jsme i zkontrolvoat antivirem kaspersky našlo to nějáké viry, ale po odstranění nepomohlo.

Vždy po zapnutí PC to funguje, jen pak později to začne blbnout...

Mě to dělá taky poslední 4 dny. Zapnu pc, dám vyhledat, funguje to, ale po chvilce to nejde, píše to, že spojení je přerušeno. Dělají to všechny 3 prohlížeče. Používám nejvíce Mozillu, zkusila jsem to odinstalovat a zase nainstalovat, šlo to jeden den a zase to nejde. Po restartu pc to funguje zase jen chvíli. Mám UPC. Co s tím mám dělat? Poraďte prosím. Děkuji.

nemělo to najít nic, prázdný log obsahuje jen nadpisy - a sw na to upozorní, že je čisto.

musíš si vybrat:
- pokud je log krátký s pár záznamy, můžeš v jednotlivých záložkách řešit co nechat, když víš o co jde.
- jestli ti tebou doinstalovaný adware a spyware přirostl k srdci, nechceš se s ním rozloučit a stýskalo by se ti po něm, program prostě ukončíš.
- když neoblibuješ malware nebo je log moc dlouhý, klikneš prostě na clean a neřešíš to, však si další svinstvo časem zas doinstaluješ.

taky jde log zkopírovat sem, ale příliš dlouhý nemá cenu, tam platí 3.možnost.

Uz som ti pisal ze viry mohli rozvrtat cokolvek. Obnov si Win zo zalohy alebo z bodu obnovenia alebo na vyrobny stav alebo na cokolvek co bolo funkcne.

DNS si mozes nastavit aky chces, centrum sieti, adapter - vlastnosti - IPv4, DNS neni tvoja IP adresa mozes si tam nastavit co chces, a nezavisi to od providera.

tak tedka se mi to zkazilo úplně :)) - nenačte se mi vůbec IP adresa, dělá to jako by to bylo odpojený.

Jednou se mi toto stalo už...ale smazala jsem připojení a ono se opět obnovilo...ale tedka mi to smazat nejde, nevíte jak ho vymazat?