
Nejdou některé internetové stránky
Ahoj, prosím Vás nejdou mi některé internetové stránky. Nevíte, co bych mohla zkusit udělat?
Antivir jsem vyplat, zkusila jsme i zkontrolvoat antivirem kaspersky našlo to nějáké viry, ale po odstranění nepomohlo.
Vždy po zapnutí PC to funguje, jen pak později to začne blbnout...
Skus aj adwcleaner.
Ked mas v PC viry, tak sa nediv ze to nefunguje, mohli rozvrtat cokolvek vo Win a kludne aj v routeri DNS zaznam apod.
na jednom PC to funguje...t\akžw to asi routerem nebude? a nebo jak zkontroluji router?
dns adresy na wan vstupu routeru musí být na tvého providera (upc), nebo na tebou úmyslně změněné lepší dns.
víc nezkontroluješ.
ten log z adwcleaneru dopadl jak?
a nevymažu s tím něco, co nechci? nevím, jak se vyznat v tom, co to našlo
nemělo to najít nic, prázdný log obsahuje jen nadpisy - a sw na to upozorní, že je čisto.
musíš si vybrat:
- pokud je log krátký s pár záznamy, můžeš v jednotlivých záložkách řešit co nechat, když víš o co jde.
- jestli ti tebou doinstalovaný adware a spyware přirostl k srdci, nechceš se s ním rozloučit a stýskalo by se ti po něm, program prostě ukončíš.
- když neoblibuješ malware nebo je log moc dlouhý, klikneš prostě na clean a neřešíš to, však si další svinstvo časem zas doinstaluješ.
taky jde log zkopírovat sem, ale příliš dlouhý nemá cenu, tam platí 3.možnost.
Tak jsme to smazala, ale bylo tma toho dost...co to konkrétěn vyhledává a jak to funguje? Kaspersky nic totiž nenašel..
antiviry ničemu dnešnímu nerozumí a ani úmyslně nechcou roumět (bo soudní pře a prachy.) je v tom stará antivirová politika firem, která uživatele jen ohlupuje reklamou, ale nic proti nedělá - log z nalezených výsledků antiviry usvědčuje, jak jsou neschopné.
tak tedka se mi to zkazilo úplně
- nenačte se mi vůbec IP adresa, dělá to jako by to bylo odpojený.
Jednou se mi toto stalo už...ale smazala jsem připojení a ono se opět obnovilo...ale tedka mi to smazat nejde, nevíte jak ho vymazat?
Výborně, základní diagnostika je spuštění jiného os. Takže na fungujícím počítači stáhnout jakoukoliv Live linuxovou distribuci, umístit na bootovatelné médium a vyzkoušet.
v příkazovém řádku (cmd.exe):