Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zakladní deska nejde do biosu!

Dobry den

Mám desku Asus P8Z77-V LX2 www.asus.com

Když se chci dostat do biosu počítač zamrzne a nic se neděje.. pomůže pouze restart.

Tak mě napadlo že bios flesnu na poslední aktuální verzi, bios jsem stáhl v formanu .CAp a nevím jak pokračovat dál.. Děkuji za každou radu! Honza.

Tam kde si tahal ten BIOS alebo v samotnom baliku urcite bude aj nejake readme subor v ktorom je napisane ze jak sa to flashuje.
Ale vzhladom na to ze ti najskor nefunguje spravne HW, neni dobre pokusat sa o flash BIOSu. Najprv odpoj vsetko od dosky co sa da, vsetky USB sticky a disky a aj PCI(e)karty apod. ak je to mozne, RAM skusaj po jednej.