Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Strateny mobil

dobre rano, včera alebo dnes v noci som stratil telefon...nemam v ňom žiadnu apku na najdenie alebo sledovanie... Dá sa nejako zistit kde je ak mám jeho emei kod???...stratil som ho aj so SIM,pokial dobre pamätam,mal som zapnute data,vedeli by v tcome takto ho najst?podla poslednej pozicie abo niečo take? No bojim sa že ak ho uz niekto nasiel,tak vybral tu sim a vymazal telefon... dakde som cital ze vdaka gps modulu alebo ako pisali,ale nato asi bude musiet byt gps zapnute co?

O2 to dělá jednorázově. Pokud je v telefonu SIM,tak ji zablokují,ale to je všechno.Samozřejmě nepostačí říci zablokujte číslo XXXXXXXX,musíš jim prokázat,že bylo tvoje. Nějaké pohádky,že ti někdo dohledá a lokalizuje telefon podle IMEI je v oblasti SCI-FI.

Ty seš scifi. Každej telefon jde vyhledat podle imei, protože se podle něj přihlašuje do sítě. Čili se dá zjistit poloha podle BTS. Ne všude to bude přesné, ale to tady neřešíme.

Jde o to, že policie tohle nemá v popisu práce. A i věci co má v popisu směle ignoruje, takže tak.

Já nevím, ty to ze sebe jenom děláš, nebo si vážně blbej ? Klidně mi dejte BAN, ale tohle je prostě otázka na tělo a chci znát odpověď.

Když na něco reaguju, tak si nejdřív přečtu na CO reaguju ne ?

Ptáš se na vývojáře, tak píšu, že například Apple má tohle vychytané a přistane mi tady HTC . Demence.

no ide o HTC desire 620... ak by dodičny co ho nasiel(ano neviem ci ho vobec niekto nasiel) dal prec moju sim a restartoval by telefon a nikdy tam napr nedal sim,nasli by ho aj tak? viem ze uz si vela predstavujem ,,,ale co ked..

Děcka,takovou službu že ztratíš mobil,ještě navíc jakýsi šmejde,ti opravdu,ale opravdu nikdo hledat nebude. Jen si spočítej režijní náklady takové sledovačky,za ty prachy máš hafo nových nejkvalitnějších telefonů. Je tady i jeden komik,co do hledání chce zapojit půlku Čínských továren,vyrábějících mobily.

Podívej se, jestli HTC službu vyhledání telefonu online nabízí. Já ty telefony neznám a nevím. Pokud je to seriózní značka, vyhledávání určitě má, ono to ale většinou jde i vypnout, tak záleží, cos s telefonem dělal.

Pokud tohle HTC neumí, tak to vidím bledě, můžeš zkusit zajít na policajty, zkusit obejít okolní bazary, jestli tam není a pro příště buď telefon neztrácet, nebo si koupit nějakou seriózní značku.

Ja zrovna s HTC (one m7) resim problem, ze se nejak rychle vybiji baterie a dle vseho si ta potvora, kdyz klesne baterie na 15% zapne "location", ze pry je to jakysi antitheft (samozrejme po nabiti to uz nevypne).

Pokud se poloha zapne (nebo je zapnuta), pak by to melo jit dohledat pres google (vygooglit "how to find my android phone" a hned prvni vyskoci minimapa a po prihlaseni na google account si tam muzes zjistit polohu zarizeni na danem accountu). Nebo pouzit primo devicemanager

Mému bratrovi byl třeba telefon odcizen, tak to nahlásil na policajty a za dva dny mu ho přinesli cajti, že s ním někdo zaplatil v hospodě útratu. Jak ho vypátrali, absolutně nechápu, protože telefon byl odcizen na úplně jiném místě (cca 6km od místa).