Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak stáhnout MF Dnes

Ahojte!

Koupil jsem si přes SMS digitální vydání Mladé fronty Dnes (konkrétní, staré vydání) a chtěl jsem si ho stáhnout do PC, abych ho měl natrvalo.

Věděl by někdo, jak to udělat? Mohl bych stahovat obrázek po obrázku (jeden obrázek JPG je jedna strana novin), ale myslel jsem, jestli někdo nezná rychlejší způsob (třeba nějakým stahovačem, všechny najednou). Mohlo by to být i v jiném formátu, třeba v PDF, ideálně i s přílohami. Zkoušel jsem taky uložit celou internetovou stránku, ale moc jsem si nepomohl (uloží se mi maximálně dvě strany najednou). Na stránce http://www.mfdnes.cz/?y=predplatne-mfdnes/navod-na -pouzivani-ctecky.htm#stazeni se píše, že se dají noviny stáhnout do lokální paměti (prohlížeče?), ale nemůžu najít, kam se to stahuje (jestli). Myslel jsem, že mi dají na výběr, kam to chci uložit, ale asi to nechtějí. Děkuji, pokud si s tím bude někdo vědět rady.

Když já nevím, kam by se to mohlo ukládat. Na normální soubory se mě to před stažením ptá, kam je chci uložit. Mezi cachema to taky není. Ale někam se to ukládat musí, protože když vypnu internet, tak si to prohlížet můžu.

Nevím, kam jinam by se to mohlo ještě ukládat.

Tak v češtině to mám naštěstí taky. Ale moc se mi to nezdá. Už to stahuje 40 minut (55 MB) a ještě to není hotový. Podle mě to stahuje to, co nemá (nejspíš celý přístupný server mfdnes.cz), ale tu konkrétní stránku to asi nestáhne. Tam jde zadat asi jenom login a hesla, ale já mám jen kód, který mi přišel v SMS (jen heslo?), to asi ten program neumí. Anebo jenom já neumím s tím programem.

A věděl bys, jakou by to mohlo mít příponu? Našel jsem dva soubory, které by to možná mohly být. Jeden končí na .localstorage a druhý na .localstorage-journal. Ty formáty vůbec neznám, nevím, v čem to otevřít.

V cacech nemám žádný obrázek (resp. jsou tam soubory bez identifikovaného formátu). Ten TEMP adresář předpokládám, že je C\Users\username\AppData\Local\Microsoft\Windows\. Nebo může být jinde? A ten RAM je C\Users\uživatelské jméno\AppData\Roaming\prohlížeč?