Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte LCD monitor

Dobrý den, prosím Vás pěkně o radu.Chtěl bych si pořídit větší LCD monitor.Mám Acer Al 1715 a ohledně zraku musím mít bohužel nastaveno rozlišení 800x600, což je ve všech směrech jinak nevýhodné.Rád bych využil větší rozlišení tak, aby byla písmena ale pro mě dostatečně čitelná a nebyly to zase mrňky-to bych si nepomohl.Monitor využívám hlavně na serfování, fotografie a občasné přehrání filmů-hry nehraji !!!
Nevím zda si koupit rozměr klasický, či širokoúhlý a jakou velikost za rozumnou cenu.
Všem za předání zkušenosti s tímto problémem a doporučení předem děkuji !!!

No, bol som na tom tak ako vy, 17 LCD Benq a skončil som na 800x600. Takisto som prečítal všetky tie uvedené články a - keďže zároveň používam aj Dos-ový text. editor MAT (v niečom je lepší ako čokoľvek iné) 640x480 - tak som si vybral 19 Fujitsu Siemens H19-1. Zároveň má aj pre mňa dôležité priame prepínanie vstupov - používam zároveň dva PC a mechanický prepínač, to bolo o hubu. Do toho dôležitejšieho PC som dal grafickú kartu s DVI výstupom. Teraz idem na natívnom rozlíšení 1280x1024; je to väčšie a kukateľné, som úplne spokojný. Prajem veľa zdaru pri výbere.