Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnovení windows 10

Omylem jsem stráhl do pc program, který v sobě měl pravděpodobně vir. Najednou se samovolně začaly instalovat programy, zablokoval mi přístup na internet pře prohlížeče. Zkusi jsem dát tovární nastavení, bohužel se nezdařilo. Zkoušeno několikrát. Poté jsem se chtěl dostat tedy zpět do windows, ale načítá se jen logo pc a windowsy nejedou. Product key od windows nemám, kupoval jsem pc i s ním. Co mám dělat?
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Jak Vám bylo porazeno výše... To jest aktuálně nejbezpečnější a nejrychlejší způsob opravy. Zjistěte si na internetu, kterou klávesou po postu se dostanete do recovery a OS obnovte. Není mi jasné, jak a které Windowws chcete cpát na flash. To můžete vymýšlet později, když nepůjde ani recovery.

1) Do jednoho měsíce? Nevadí - lze se vrátit
2) Vypršela lhůta jednoho měsíce pro downgrade zpět na 8.1? Pak by recovery fungovat neměla, protože upgrade na 10 rozvrátí zřejmě nějaký z OEM oddílů a pak recovery vyhazuje chybu, že zkrátka obnovení provést nelze (moje zkušennost - naštěstí mám vlastní zálohy disku).

Klávesa F10 je "hotkey" do recovery pro konkrétně Vámi vlastněný notebook? Pokud ano, tak jste asi správně v jakýmsi modu v anglickém jazyce (nejdná-li se však o setup BIOSu => to by asi při Vaší návštěvě nedopadlo zrovna nejlépe :-)).

Jestli si nejste jist, tak se můžete podívat po internetu. Např. na youtube jistě nějaký videonávod bude.