Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PayPal dobijení

Zdravím,

nezná někdo odpověď na to, proč na stránce na dobíjeni PayPal mi to nabízí pouze 2 banky? Chci si dobít účet z KB, ale tuto banku mi to nenabídne, pouze Českou spořitelnu a FIO bank a to navíc přes nějaký Trustly portál.

Mockrát děkuji,...

JH

Přečtěte si to dole. www.paypal-dobijeni.cz

Pak když to dole přeložím: Nevidíte svou banku?
Pokud vaše banka není ve výše uvedeném seznamu, bohužel nelze použít Instant Top Up. Nicméně, vždy můžete přidat peníze na svůj PayPal účet prostřednictvím pravidelného bankovním převodem. Stačí se přihlásit do svého PayPal účtu a klikněte na "dorovnávat" v menu - pak postupujte podle pokynů. Pravidelný bankovním převodem obvykle trvá několik dní na dokončení.