Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak spustit skryty program

Ahoj, na muj notebook byl nainstalovan program, ktery se dal spustit jen skryte. Spoustela jsem ho klavesovou zkr. Ted to ale nejde. Domnivam se jestli porad nebezi a proto ho nemohu znovu spustit.
Jsem laik, neni nejaky zpusob jak skryty program spustit, nebo zjistit co vse bezi? Dekuji

Čus, no 1000 programů je asi k ho...nu, když to není nějaký sofistikovaný PC u nějaké firmy, spíše server. Ale domácí mamce stačí 20 prg na fotky, muziku, nějaké ovládání domácnosti na dálku - Internet Věcí, Net prohlížeče... - a vše ostatní bych klidně vymazal - čím míň tím líp. Asi bych byl pro to zformátování HD a dál už neinstalovat nesmysly - maily "partnerovy neřesti" se dají hlídat i jinak... A žádná hesla nebo kontakty neukládat do paměti PC - mám přeci ještě mozek.... - jinak je dnes s náma všema Ámen. To bylo blbý, co, Alfi.

Začneme z jiné strany. Co je to za program a co dělal?
Tou klávesovou zkratkou se zřejmě spouštělo uživatelské rozhraní běžícího programu, aby ses dostala k nějakým výsledkům a nastavením. Takže hádám nějaký KeyLogger nebo sledovač činnosti, případně nějaká rodičovská ochrana.

Bez informací, o jaký program šlo a co dělal se dál nedostaneme.

Ano. Jde o sledovaci program. Pouze pro moje vyuziti. Kdyby nekoho napadlo ;)

A až ten někdo zjistí,že ho šmíruješ,tak ho možná napadne Ti rozbít hubu.
Nebo ve snaze ten program odstranit pro jistotu smaže jako laik vše podezřelé a naboří OS.Znalec rovnou zformátuje celý disk...:-)

Jake heslo zas?
Aj placeny program si si instalovala sama a na webe k tomu bude nejaky manual, a mozes ho aj preinstalovat. Pouzivas nejake antiviry, cistice, a ine podobne znefunkcnovace? Tak problem moze byt aj v tom. Alebo mackas blbe klavesy (ina klavesnica nastavena vpravo dole).
Nazov programu je tajny? Instaloval ho kto?

Platene keylogery sa vacsinou nahaknu na nejaky systemovu aplikaciu, takze ho naozaj cez taskamanzera neuvidis a je dost mozne, ze ani cez proces explorer.
Potom bude schovany pod nejakych svchostom, ale bez nazvu to nenajdes a celkovo vysvetlovat ti to tu ako si stiahnes proces explorer a prehladas svchosty a identifikujes spusteny keyloger mi pride ako strata casu.
Idealne je poziadat o pomoc podporu daneho produktu...ak ho predavaju za peniaze tak snad maju aj nejaky support k tomu.