Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s tera pamětovou kartou

zdravím ...dnes už podruhé mám ještě jeden dotaz ,dá se opravit tera pamět??spadla nám a nejde zpustit asi špatný kontakt kolik muže cca stát oprava..karta stala kolem 2tis. díky za radu

Fotek je škoda, ztráta zamrzí, slza kane z oka. Tragédie je ovšem přijít o dlouholetou práci či firemní data - tam se cena za vydolování dat vyplatí. A poněkud opravím kolegu TW: cena může být i vyšší. Jedna "moje" grafička vytlačila za rekonstrukci fajlů z disku 32 (slovy "třicetdva") papouchů. Zřejmě jí čtyřletá práce za ty prachy stála. A jo, samozřejmě nezálohovala...