Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna není v seznamu Zařízení a tiskáren

Nainstaloval jsem ovladače k HP tiskárně připojené přes USB. Instalace proběhlanormálně, tisk je funkční. Při tisku např. z Wordu se tato tiskárna objeví v seznamu tiskáren a lze na ní normálně tisknout.
Ale když si zobrazím seznam zařízení a tiskáren, tak tam tato tiskárna není a nemohu ji tudíž zvolit jako výchozí. Používám Win 7 64bit.
Poradí někdo, jak ji dostat do senamu zařízení a tiskáren?
Děkuji

Pokud tam máš víc tiskáren, tak si musíš navolit Výchozí. To je normální.
Nevím, proč jsi dotaz nadepsal jako Tiskárna není v seznamu Zařízení a tiskáren, když tam ty tiskárny máš vidět obě.

Opravdu ne.
V seznamu tiskáren jsou pod ikonou HP Color LJ CP3525 schované 2 tiskárny: HP Color LJ CP3525 a Canon iX6800.
A Canon MP540 není ta samá jako Canon iX6800.
A popiska pod ikonou HP Color LJ CP3525 se mění podle toho, kterou z těch dvou zvolím jako výchozí (a ta nezvolená je vždy "schovaná"). Aktuálně bude schovaná Canon iX6800.

Tak už jsem asi zjistil problém - v seznamu nainstalovaných tiskáren jsou 2 tiskárny pod jednním symbolem (ikonou) tiskárny (viz obrázek). Něco takového jsem ještě neviděl.

Tak uz jsi to videl. Tohle je vysledek instalace pomoci univerzalnich ovladacu HP s dynamickym rezimem tiskaren. Pak se vsechny nove pripojene zaradi pod tu jednu ikonu.
Vychozi samozrejme nastavit muzes, jde to i na konkretni z toho seznamu.