Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zatížení cpu 50% aktualizace KB3145739 Win7

Zdravím
Na NB acer7552G mám problém se zatížením cpu 50% ,dělá to svchost.exe a souvisí to s aktualizacema.
Pravděpodobně tento problém začal když se chtěla nainstalovat aktualizace KB3145739 bohužel vždy neúspěšně.Zkoušel jsem ji nainstalovat i manuálně ,ale nejde to.
Problém je že když dám hledat aktualizace tak to hledá nekonečně dlouho.
A např. ted i když to hlásí Systém windows je aktuální nejsou potřeba aktualizace tak svchost.exe bere 50% výkonu.
Sice pomůže když vypnu ve službách automatickou aktualizaci ale to není řešení.
Zkoušel jsem i MicrosoftFixit50123 ale nepomohlo to.
Mám windows 7

Poradí mě někdo ,má někdo také tyto problémy???
Díky za radu

Asi pred tydnem jsem resil kolegovi v praci (zrejme) stejny problem. Svchost (netsvcs) neustale vytezoval procesor na nejakych 80% takze notebuk porad chladil a "hucel". Nejdriv jsem zkousem mbam/adwcleaner ale nic to nenaslo. Nakonec jsem pouzil gwx control panel na vykoureni win10 updatu a pro jistotu vypnul automaticke aktualizace.