Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se po zapnutí hned vypne a hned zase zapne, jaký HW je chybný?

Ahoj,
zkusím jestli mi poradí někdo fundovanější. Děkuji za Váš čas!!!

Mám domácí office PC.zdroj Corsair 420w, Gigabyte deska s celeronem G3420 myslím, SSD, 4GB RAM, nic víc. starý necelé 2 roky, využívaný jen na office, žádná zátěž, žádná velká spotřeba.

Co to dělá

PC se zničeho nic nezaplo, po zapnutí běží 5 vteřin, nato se hned vše vypne (větráky se přestanou točit), jakmile se vypne po dalších 5ti vteřinách se zas zapne, vypne, zapne - samo, vždy s nějakou 5 sec.prodlevou.

Zkusil jsem:

-vyměnit zdroj, s jiným zdrojem - stejné
-spustit PC bez RAM, bez SSD, - žádná změna
-vytáhnul jsem na půl hodiny baterku z desky a zas vrátil

Nyní jsem v situaci kdy mám vlastně desku, zapojen CPU a power tlačítko.

S největší pravděpodobností je tedy vadná
-deska
-cpu

jak tohle odzkoušet? Mohu pustit desku napojenou na zdroj bez CPU? Udělá to něco? Dokážete mi někdo poradit?
Díky
Ondřej

nene ventilátor běží, cpu fan taky

Takže spíš otázka, je možné reklamovat desku po roce a půl? Nebude to tak, že reklamace bude zamítnutá s tím, že třeba měla pravděpodobně nedostatečnej zdroj, dostala proudem, což neměla atp? Je zkušenost?