Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8.1 problem potrebuji poradit

Dobrý den potřebuji poradit stále semi stává že mi pc vyhodi modrou obrazovku se smutným smajlíkem a s nějakým erorem a po nacteni 100% se pc restartuje - HDD a ramky sou nove, potřeboval bych poradit co stim :-) jestli je nejake řešení nebo jestli koupit novou zakladku :-) přikládám i screen Děkuji.

pDST

Máte poškodené systémové súbory. Opravte si ich. Postup:

Choose Command Prompt (Admin)
Type sfc /scannow then Enter

It finds and fixes errors in Windows, but doesn't always report them. Run it and see if the fault disappears after re-booting your system
If corrupt files are found that can’t be fixed, try

Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth (Observe spaces before /)

Re-run SFC

To view CBS Log

findstr /c:"[SR]" %windir%\logs\cbs\cbs.log >sfcdetails.txt

Search C drive for sfcdetails.txt or navigate to C:\Windows\System32 and scroll down.