Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adresář se starými soubory Linux Ubuntu

Ahoj, prosím pěkně na netbooku od Ausu EEE něco, jsem měl Ubuntu 14.04 protože šlapal rychleji, nicméně přišla aktualizace nevím jistě jestli 15.04 nebo 16.04 a netbook spadl přičemž mi to psalo BOOTMRG něco.. nabotoval jsem LiLi a potřeboval bych poradit jak nebo resp. kde najdu staré soubory z plochy, jo idiot jsem si myslel, že je zálohuji po aktualizaci... :/ Děkuji všem za rady :)

už dobrý jsem si dal vyhledat jeden soubor a podle toho mi to našlo ale byla to sazka jestli ho mám doopravdy tam nebo jinde? :D vůbec si nepamatuju co tam mám :) nicméně chyba byla na mé straně prootže jsem to vyhledal přes terminal a ten jede primárně přes spuštěný disk? nejspíš :D zatím čágo a děkuji :)