Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem program na vyčištění zbytků starých ovladaču grafiky nvidia

Zdravím dnes jsem instaloval nejnovějši ovladače do grafiky po nainstalovani mě hlasi avast,že zbyly někde zbytky souboru po staršich ovladačich tak jsem to zkoušel pročistit clean masterem a ccleanerem a ve výpisu po čištění to nenašlo zbytky tak nevím je nějaky lepší specialní program na to? předem díky za pomoc

jak jsem instaloval ty nejnovější ovladače do grafiky tak jsem to dělal přes nvidia geforce experience a bylo tam na vyběr jak je nainstalovat bud expresni nebo vlastni ja jsem dal možnost expresni to je automaticka instalace ,že to nejprve odinstaluje ovladače a pak nainstaluje ty nejnovější ,ale po nainstalovani mi pravě avast hlasil ,že zbyly zbytky nvidia physx ,byla možnost to v avastu vymazat,ale chtělo to prachy tak jsem to zkoušel přes ty cleanery nevim kde ty zbytky mam najit nechce se mi to celé od znova instalovat

systém se sám nekazí ani sám nevytváří bordel. rozjebává ho jen tzv. samoadmin.
jestli podobné "čistící" placebo-programy používáš delší dobu, má to ten systém nejspíš za sebou.

nvidia geforce experience je zbytečnost.
avast je taky sporný krám v pc, spíš nebrat. že něco hlásí a montuje se do stavu ovladačů znamená, že se sere kam nemá.

můžeš si vybrat: formát nebo formát.

antiviry jsou jen pro bfu, co věří tomu, že prý něco najdou.

antiviry škodí, protože:
- uživatel si naivně myslí, že je v bezpečí, ony však detekují jen 20% dnešního malware
- placené tzv. internet security balíky dokonce občas brání síťové funkčnosti pc

odinstalátor grafiky ti radili hned v první odpovědi.
proč se vlasně montuješ do ovladačů, když je neumíš odinstalovat ani nainstalovat a jejich změna nic podstatného nepřinese?