Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak "vydělávat" peníze na internetu?

Zdravím, chtěl by jsem se zeptal jak někteří jedinci dokáží na internetu vydělávat reálné peníze?
Rád by jsem něco takového vyzkoušel, beru všechny možné návrhy kromě programování, vytváření aplikací apod.
Četl jsem o nějakých "klikačkách" ale nevím jestli fungujou takže se tady radši zeptám na nějakou lepší věc než aby jsem půl roku klikal na odkazy a potom dostal velký (vy víte co :))
Ještě nutno podotknout, že si nepředstavuju vydělávat miliony za den ale třeba cca 50kč / týden, nechci žádné extra velké pálky peněz ale spíš si chci tak trošku přivydělat, doufám že to chápete.

Děkuji všem za návrhy :)

Já jsem kdysi dělal videa z GTA a měl jsem příjem zhruba kolem 3000 až 4000 za měsíc. Teď už ale netočím jelikož na to nemám čas a hlavně jsem párkrát porušil práva Google Adsense a možnost zpeněžit video mi přestala fungovat.

L-Core/Jan_F, takze dle vas, uz to neni tak atraktivni, jak pred nekolika roky ? (ale jak uvadim, o BTC|LTC se nezajimam, nebo to nesleduji pres 3-4 roky, jen me zajimalo, jsetli primo DNES to ma jeste naky smysl, ale jak pise Core, jen tak sam doma zrejme ne).

na spotřebovanou elektřinu už asi ne.

• Tak, se spotrebou, jde i tezit pomoci Raspberry,k usb klicenek etc, ale ten vykon je zase podstatne mensi, kde je nutnosti zapojit po desitkach nebo rovnou po stovkach :-D

Jestli jsi zajímave, vtipnej, kreativní a originální, tak toč nějaký videa. Je spousta lidí, co si tim vydělávaj. Pak je spousta lidí, co dělaj trapný videa (často komentáře na jiný video/vlogy - povídání 3 minuty o ničem), kteří si tím také vydělávají.