Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zapojení kabelů

zdravím,

chtěl bych se zeptat.. mám MSI H170A PC MATE a za boha na ní nemůžu najít cha fan na kabel od větráku :D
jsem slepý? nebo může být označený jinak?

+ ta deska má dual chanel na ramky... jak poznám které sloty to podporujou? jsem zvyklý že jsou třeba barevně rozlišené.. ale ta deska je komplet černá :D

díky

Nechcete k tomu někoho pozvat? Nebo dojít v tom manuálu dál než na stranu 16.? Například taková str. 22. a tuplem strana 25?!
Protože nebudete schopen to najít, tak ventilátory - SYSFAN1-3 (a CPUFAN1-2) a paměti: DIMM1-2 == kanál "A". DIMM3-4 == kanál "B"!
Doporučení - DIMM2 je PRVÝ, dvoukanálové dva moduly: DIMM2 a DIMM4!
Opravdu to NIKDE není, to je tedy ale maso.