Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem neumyslna sychronizace fotoaparatu s WMP 11

Zdravim,
jedna se o to, ze kdyz zapojim fotoaparat pres USB do PC, WMP 11 okamzite zacne synchronizovat hudbu, cimz dochazi k zaplnovani pametovky u fotaku. Nenasel jsem nic kde to zakazat, ci si to nejak nastavit. WMP 11 identifikuje fotoaparat jako nejaky mp3-prehravac. Nevite nekdo jak zastavit automatickou sychronizaci pridavnych zarizeni ve WMP 11?
[http://img73.imageshack.us/img73/740/screenwmp11ye1 .png]

(nejsem si jisty spravne zvolenou kategorii :-[)

Takze: trochu jsem se vtom vrtal, zajimavy je, ze automatickou synchronizaci mohu vypnout/zapnout jen pokud mam nejake zarizeni zapojeny, proto jsem to predtim nemohl najit. Jenze jsem to vypnul, ale stejně pri zapojeni znovu probiha synchronizace stim, ze uz se tam nekopiruje hudba, ale pouze nejakej soubor WMP 11 presneji: WMPInfo.xml, stale to hlasi proces synchronizace, tedy to pracuje a komunikuje. Byl bych rad, kdyby primo tento typ zarizeni vubec nekomunikoval s WMP 11, proc taky?! Ale kde to zakazat uz vubec netusim?

EDIT. a dalsi vec je, ze kdyz zarizeni odpojim, stale probiha synchr. - aspon mi to WMP hlasi?