Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem synchronizovani audia

mám problém, stáhl jsem si film v mkv 1080p délka 1:41:00 v ajině, + jsem stáhl film v cestine v avi délka 1:37:20. oba filmy jsem zběžně projel a není tam žádná scéna navíc. Ceský dabing z avi chci hodit do hd videa, dělám to běžně, sem tam je nějaká scéna či logo před jedním či druhým filmem, pak tedy to audio celé posunu o pár sekun a srovnám to (přes mkv). A ted ten problém, udělal jsem to jako vždy audio jsem srovnal s videem, aby na začátku seděl ale čím dýl film běží tím více se to zhoršuje. Myslím tím že se zvuk rozchází s videem. ted tedy jak to vyřešit? v čem je chyba, jaké programy použít? díky

původně neměli, to avi mělo 25 snímků za sekundu a to hd 23,97, a tak jsem to konvertoval přes iwisoft a u obou nastavil 23,97. pak jsem to hodil do programu sony vegas a na ose jsem překlikával, čím dál (ke konci filmu) jsem jel tím více se to v náhledu rozcházelo. to avi jakoby jelo rychlejc.

no pokud najedu na vlastnosti vykonvertovaných videí u obou mi to ukáže počet snímku 23, takže nevím asi se to zkonvertovalo původně ten avi měl ve vlastnostech napsáno 25. navrhuješ konverzi přes jiný program? jaký?

ne titulky mají oba i ty loga na začátku filmu, ale i kdyby tam byla nějaká scéna navíc, tak i tak v náhledu vidím obě videa jak to hd tak to avi a jde třeba o jeden rozhovor, scéna začíná na uplně stejně a nakonci rozhovoru se video rozcházi o par setin, nasleduje druhý rozhovor a a už se to rozchází o něco víc a tak dál