Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kopie systému win 7 není pravá

Dobrý den, včera jsem si zkusila na zkoušku dát win 10, aby mě vyskakovací okno s aktualizací už neobtěžovalo, a po té jsem dala vrátit zpět na win 7 a ted mi v pravém dolním rohu píše kopie systému není pravá. Při tom já mám normálně win 7 koupený. A chci se zeptat, v jaký složce na dvd by ten klíč mohl být?Mám tam soubory bin,bin 64,config,images,net,packages. Koukala jsem se všude a nikde ho nemohu najít.

Normalne tam znova klikni na aktivovat v tych windows, tam kde ti to pise tu hlasku. Za predpokladu ze mas v tych Win zadany spravny kluc z tvojej nalepky (da sa to tam aj znova zadat).
P.S. rozosrat si windows kvoli nejakej ikonke (ktora sa da normalne odinstalovat, aj ked teda opakovane lebo MS uz prekracuje vsetky hranice a myslim ze aj zakony), to bol fakt napad. Ikonky vo W7 sa tym nezbavis.

Hlášení o pravosti systému nemá s aktivací nic společného. Neaktivovaný systém nehlásí, že není pravý, pouze, že je třeba aktivovat. Pouze podvodně aktivovaný systém je označen jako nepravý. Většinou po instalaci aktualizace KB3109094, jestli se nemýlím.

Stalo se mi to asi před 3 dny, v pravém dolním rohu hláška o nepravosti kopie, po restartu zmizla. Poté během práce při minimalizování všech oken jsem opět zaregistroval na ploše onu hlášku, poté spontánně zmizela. Windows jsou přitom pravé (AutoCont PC)...