Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VMware Horizon View

Dobrý den/ Ahoj,
měla abych dotaz ohledně VMware Horizon View, který slouží v mém případě k připojení k serveru školy z cizího počítače (z domu). V minulosti jsem již VMware View bez problémů používala, ale před časem se mi objevila hláška : "The View Connection Server connection failed. Network error. Contakt your network administrator."
Takže nyní se nelze k serveru přihlásit.

Po přetrvávání tohoto hlášení, jsem VMware Horizon View odinstalovala a znovu naistalovala. Nejprve verzi VMware Horizon Client for Windows - VMware Horizon Client for 32-bit Windows a poté po jejím odinstalování
VMware Horizon Client for Windows with Local Mode Option - VMware Horizon Client for 32-bit Windows with Local Mode Option. Mám Windows XP Professional.

Technikům ze školy jsem psala a údajně to bylo někomu přiděleno k řešení. Ale protože to je již 3. den a nevím kolik další a důležitější práce technici školy mají, tak bych ocenila, kdyby někdo kdo s tím má zkušenosti nebo ví co s tím, se podělil o konkrétní rady :)

Za veškerou snahu a rady předem děkuji.
S.

SW sice nepoznam, ale hlaska znamena zlyhanie spojenia, co je na 99% problem na strane servera.
Napriklad nie je povolene pravidlo na firewalle, nie je spraveny redirect portu, server neakcpetuej spojenia zvonku a pod.
Vsetko vsak moze riesit len admin servera/siete, cize necakaj ziadnu zazrazcnu radu na nete.
Proste neexistuje.

Cisto teoreticky moze byt problem hocikde.
Moze byt problem v klientovi, ze sa pokusa napojit verzia sw, ktora nie je kompatibilna s verziou servera (staci si porovnat verziu so spoluziackou), moze pripojenie blokovat ISP (niektori ISP napriklad blokuju MS VPN siete) a pod.
Najlepsia cesta je naozaj kontaktovat adminov daneho servera, ci vidia vobec pokusy o pripojenia a ak ano, kde to zlyhava a pod.
Tu by sme len vestili z krystalovej gule.