Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prohlížeč ve hře

Dobrý den, mám problém.
začal jsem hrát overwatch od blizzardu ale hodně mi v něm chybí in game broswer který má ve svých hrách steam.
chtěl bych zjistit jestli existuje nějaký takový program co se tohohle týče.

předem děkuji za doufám inteligentní odpovědi :)

někdy to přepínaní není úplně stabilní a může třeba hra spadnout, tohle ale odstraňuje nastavení režimu V okně bez okrajů, kdy funguje v pohodě překrytí ze systému

taky by neměl být problém přidat hru do knihovny jako Hru mimo steam, pak je funkční překrytí + funkce steamu (prohlížeč, streamování, snímky obrazovky, atd.) jinak hra integrovaná do steamu samozřejmě není