Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se zbavit pozůstatků po Vista packu?

Mam jeden problém a bych bych komukoliv zavazán když mi s nim pomůze.Můj milý bratr nainstaloval jaký-si Vista pack ,který změni ikony,dolní lištu,hodiny a logo do stylu Windows xp.kdyz jsem to odinstaloval tak to tam porad zustalo.A problém je v tom že to prý příšerně spoomaluje pc.Prej se to chová destruktivně takže to jen tak prej vymazat nejde.Prosím moc abyjste mi s tímto problémem pomohly.Mám s tím problém už asi pul roku.A přeinstalovavat widowsy se mi nechce protoze jsem to jeste nikdy nedelal.A nechci prijít o své data.Předem moc dekuji.
Předem moc dekuji.

Změna předmětu, původně: Žádost (karel)

kdyz jsem to odinstaloval tak to tam porad zustalo

Tak to asi odinstalované není.

problém je v tom že to prý příšerně spoomaluje pc

Pozorujete to zpomalení, nebo to někdo říkal?

Má ten pack nějaké jméno? Na stránkách tvůrce nejsou pokyny pro odinstalování?
Nástroj Obnovení systému nejde použít?
Není to náhodou tohle?
http://buchtic.bloguje.cz/264921-vista-transformati on-pack-a-inspirat-bricopack.php

Pokud se jedná o Vista Transformation Pack 6.0, tak s odinstalováním jsou většinou problémy. Vždy tam aspoň něco zůstane. Je to známý problém, ale nikdo se nechce poučit.

A přeinstalovavat widowsy

je dostatečná cena.

Kdyz jsem psal muj problem tak jsem tam udelal chybu."zmeni mi to ikony atd do stylu visty a ne xp moc se omlouvam za vznikle potize.Okamzite tu chybu odstranim.Nástroj na obnovu systemu uz asi pouzit nejde protoze uz je to moc davno .ten pack se jmenuje "vista transformation pack 5.5 "myslim .Budu vdecky komukoliv kdyz mi s tim problemem pomuze .Predem dekuji