Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se zbavit pozůstatků po Vista packu?

Mam jeden problém a bych bych komukoliv zavazán když mi s nim pomůze.Můj milý bratr nainstaloval jaký-si Vista pack ,který změni ikony,dolní lištu,hodiny a logo do stylu Windows xp.kdyz jsem to odinstaloval tak to tam porad zustalo.A problém je v tom že to prý příšerně spoomaluje pc.Prej se to chová destruktivně takže to jen tak prej vymazat nejde.Prosím moc abyjste mi s tímto problémem pomohly.Mám s tím problém už asi pul roku.A přeinstalovavat widowsy se mi nechce protoze jsem to jeste nikdy nedelal.A nechci prijít o své data.Předem moc dekuji.
Předem moc dekuji.

Změna předmětu, původně: Žádost (karel)

Pokud se jedná o Vista Transformation Pack 6.0, tak s odinstalováním jsou většinou problémy. Vždy tam aspoň něco zůstane. Je to známý problém, ale nikdo se nechce poučit.

A přeinstalovavat widowsy

je dostatečná cena.