Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Virus v Androjdovém zařízení

stalo se mi že jsem chytil virus z jedné hry
rychle jsem se pokusil obnovit tovární data ale po restartovaní mi mobil začala naskakovat tabulka
s textem Aplikace telefon nefungujeani to nešlo odkliknou potom jsem se pokusil vytáhnout sim kartu a po zapnutí mi naskákalo pár tabulek které už šli odkliknout ale po zapnutí na home obrazovce bylo černo a když jsem se pokoušel držet home button k tomu abych si zjistil co se děje tak jsem zjistil že v mobilním zařízeni nebyla klávesnice jenom zadávaní hlasem google který nefungoval
nevíte co s tím <?>

Dobrý deň,

skuste nabootovať z recovery (pravdepodobne to máte v manuály - áno v tej knižke ktorú nikto nikdy nečíta,... zvyčajne je to jedno z tlačítiek na hlasitosť (up / down) + stredné tlačítko + tlačítko na zapnutie) následne znova resetnúť a poriadne, ak ste mobil nerootli tak by to mohlo pomôcť ale prídete o všetky data, hodl asi zálohu nemáte, a za blbosť sa platí.

Asi sa ale ani nedozvieme názov (model) androidového zařízení. Hold pak sa tažšie radí presnejšie.

Toto je stejné i ve slovenštině

hold, -u muž. r. prejav úcty, slávnostná pocta, pôv. zloženie pocty panovníkovi al. vysokému hodnostárovi: Vzdali kráľovnej posledný hold. (Pláv.) Mŕtvym hold a pochvala. (Jes.) Pieseň mala byť holdom prišlej jari. (Fr. Kráľ);
zložiť, skladať hold niekomu, niečomu, prijať hold od niekoho