Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s instalací hry

Ahoj, koupila jsem si novy notebook s windows 10 a chci si nainstalovat LOL. Pri instalaci mi to vzdy hodi hlasku "chyba instalace C++ x64 atd ... uz si s tim nevim rady. Pripadne moc dekuji za jakoukoli radu :)

To je original instalacka LOL? Asi ne, co?

To nepodstatne "atd ..." je presne to co si mas stianut a nainstalovat z MS webu.

P.S. alebo sem napis tu hlasku uplne presne do pismena, vcetne toho co je na vrchnej liste, lebo z atd... este nikto mudry nebol.

Error 1935 Pri instalaci sestaveni
Microsoft VC80 MFCLOCtype=win32 version= 8.0 50727.4053 publicKey Token=1fc8b3b9a1e18e3b processorArchitecture=amd64
doslo k chybe.
Zkousela jsem primo ze stranek nainstalovat C++ , ale hazi stejnou hlasku..
Dekuji

Error 1935 Pri instalaci sestaveni
Microsoft VC80 MFCLOCtype=win32 version= 8.0 50727.4053 publicKey Token=1fc8b3b9a1e18e3b processorArchitecture=amd64
doslo k chybe.
Zkousela jsem primo ze stranek nainstalovat C++ , ale hazi stejnou hlasku..
Dekuji