Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Steam - stahování

Dobrý den,
nevím proč, ale pokaždé, když na notebooku dám stahovat hru (přesněji Counter Strike Global Offensive) tak to nestihnu stáhnout, protože mám pomalejší internet. Tak vypnu buď steam a pak PC a nebo rovnou PC. Bohužel se mi pokaždé stane, že když dám znovu stahovat tak to stahuje uplně od začátku. Stáhne to cca 5 GB z 6,9 GB pak přijdu a zase od znova ? Takhle se nikdy nikam nedostanu a stahuji jedině přes noc. Nevím už co s tím. Mohli by jste prosím poradit ? Děkuji

S pozdravem Grubits

To je divne vzhledem k tomu, ze si steam vse stazene rovnou uklada (melo by to byt ve Steam\steamapps\downloading) takze priste by to melo navazat stahovani tam kde to prestalo. Takze me napada jen, ze ti to neco maze (zeby antivir?). Pokud jde jen o jednorazovy problem, zkusil bych to stahovat v safe modu, jinak budes muset zkouset, co ti maze ten progress.
Popripade si po zastaveni downloadu nekam tu slozku "downloading" prekopiruj a az zas budes chtit stahovat, tak ji zkopiruj zpatky.
Pokud mas ten CSGO ve slozce downloading a presto to zacina stahovat od zacatku, muzes zkusit stahovani zastavit a overit integritu gamecache.

Zkontroluj, jestli mas neco ve slozce Steam\steamapps\downloading - tam se stahuji soubory pred samotnou instalaci. Pokud je prazdna, schvalne si zkus zacit stahovat hru a stahni treba jen 1mb a zapauzuj stahovani a koukni, jestli se ti to tam ulozilo. Pak zkus vypnout steam, a znova zkontroluj, jestli to tam stale je. Popripade resetuj comp a zkontroluj, jestli to tam stale je.

No ten problém je, že stahuji 200-300 kb/s. Když to nechám přes noc tak ráno v 6:15 musím vyrazit na cestu. Bohužel notebook nemohu nechat běžet a riskovat zkrat a aby to chytlo.. Nechci ho nechat takhle, když se vrátím domů až pak 17:30..

notebook je skoro nový. Nedávno jsem ho kupoval a skoro jsem s ním ještě nic moc nedělal.

ne to samozřejmě ne, ale to je jiné. Ledničky jsou na to tak dělané, že jsou stále zapnuté.. Ale ntb není vytvořen na to, aby byl neustále zapnutý.. Když u něho spím tak mě požár vzbudí a dá se tomu zabránit.. zatímco když tu nebudu tak je už pak pozdě.. Ale tohle není co se tu řeší, že ? Nejspíše problém bude v tom, že nová aktualizace vždy smaže to co již bylo stáhnuto. Jelikož tu už nevidím nic pozitivního a bylo to k ničemu tak bych to uzavřel.