Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Legálnost Win

Asi už to tu na Poradně někde je, ale nenašel jaem to. Pokud mám na PC legální Win XP Prof včetně ověření pravosti a všech updatů, zakoupené samostatně (ne OEM), můžu je nainstalovat na jiný počítač pokud prní kopii smažu? Projdou kontrolou pravosti? Díky za odpověď

Pokud jde o "krabicové" kompletní balení (FPP - Full Package Product) a ne třeba jen nějaká dokoupená DOEM, tak to udělat můžeš. Jestli byl příslušný Product Key aktivován jen jednou, tak věřím, že hladce proběhne i další aktivace a ověření pravosti. Pokud by to nešlo aktivovat přes internet, tak se neboj jim zavolat. Možná, že jsem měl jen mimořádnou kliku, ale už jsem několikrát řešil po telefonu opětovnou aktivaci i u MS OEM produktů a nikdy se tam nešprjacovali. Navíc - můžeš přece prvně instalovat a pak mazat...

Nejde o to ci to je v krabici ale ze ako ta krabica vyzera :-)
Ak je to naozaj plna verzia (nie DSP a nie OEM) tak to urobit mozes, dovoluje to licencia plnej verzie, a u plnej verzie by aktivacia mala prejst podla mna aj cez internet bez problemov.