Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Legálnost Win

Asi už to tu na Poradně někde je, ale nenašel jaem to. Pokud mám na PC legální Win XP Prof včetně ověření pravosti a všech updatů, zakoupené samostatně (ne OEM), můžu je nainstalovat na jiný počítač pokud prní kopii smažu? Projdou kontrolou pravosti? Díky za odpověď

Nejde o to ci to je v krabici ale ze ako ta krabica vyzera :-)
Ak je to naozaj plna verzia (nie DSP a nie OEM) tak to urobit mozes, dovoluje to licencia plnej verzie, a u plnej verzie by aktivacia mala prejst podla mna aj cez internet bez problemov.