Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno soubory (wma či wmv) vypálit na DVD

Ahoj,mám videoklipy s obrázků a hudby vytvořené na windows movie makeru,PC říká že jsou to soubory ( WMA či WMV ),rád bych je vypálil na DVD ve formátu který je nejběžnější pro videopřehrávače a pod.Co s tím musím udělat?Mám op.sys. windows 8.1 (prosím polopatě,odborné výrazy mi moc neříkají) Děkuji za odpovědˇ.

Záleží na jakém videopřehrávači to chceš přehrát.
Jestli umí videopřehrávač přehrávat WMA či WMV, tak stačí tyto soubory prostě vypálit jako data na DVD a přehrávač ti je normálně přehraje.

Pokud videopřehrávač neumí přehrát WMA či WMV, tak musíš videa převést. Nejběžnější formát pro videopřehrávače je "formát DVD":
https://www.google.cz/?gfe_rd=cr&ei=P5rDVcLCHs3j8w eyhJeYBg#q=form%C3%A1t+dvd+video

PROSÍM TĚ, MOC TOMU NEROZUMÍM, ALE V ODRÁŽCE PUBLIKOVAT FILM ,NEMÁM MOŽNOST VYPÁLIT DVD, JEN PUBLIKOVAT NA VEBU.., JÁ ZKOUŠEL V MAKERU VYPALIT DVD ,ALE PO VYPÁLENÍ TO BYLO TAK ROZMAZANÉ , ŽE SE NA TO NEDALO DÍVAT, NEDÁ SE TO NĚJAK UPRAVIT DĚKUJI