Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno soubory (wma či wmv) vypálit na DVD

Ahoj,mám videoklipy s obrázků a hudby vytvořené na windows movie makeru,PC říká že jsou to soubory ( WMA či WMV ),rád bych je vypálil na DVD ve formátu který je nejběžnější pro videopřehrávače a pod.Co s tím musím udělat?Mám op.sys. windows 8.1 (prosím polopatě,odborné výrazy mi moc neříkají) Děkuji za odpovědˇ.

PROSÍM TĚ, MOC TOMU NEROZUMÍM, ALE V ODRÁŽCE PUBLIKOVAT FILM ,NEMÁM MOŽNOST VYPÁLIT DVD, JEN PUBLIKOVAT NA VEBU.., JÁ ZKOUŠEL V MAKERU VYPALIT DVD ,ALE PO VYPÁLENÍ TO BYLO TAK ROZMAZANÉ , ŽE SE NA TO NEDALO DÍVAT, NEDÁ SE TO NĚJAK UPRAVIT DĚKUJI