Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Úprava zobrazení klanedáře

Dobrý den,

potřeboval bych pomoct s úpravou výstupního zobrazení kalendáře.

V kalendáři jsou dvě kategorie "Hala A" a "Hala B".

Potřebuji, aby se jako výchozí zobrazovala pouze jedna hala, nebo lépe, pokud jde nastavit či udělat, aby se mezi sebou hlay (A a B) po 20 sec. automaticky přepínaly v hlavním zobrazení.

Odkaz na zobrazení stránky

rozpis.creative-rs.cz

Jelikož se v php nevyznám, přikládám odkaz na zip

CALENDAR.zip

Při rychlé pomoci je možné se dohodnout na nějaké finanční odměně.

Předem děkuji za jakoukoliv pomoc.

Nespúšťal som to u seba, takže len podľa zdrojového kódu:

O nahrávanie dát kalendára sa stará súbor includes/loader.php. Keď si pozrieš ten súbor, tak obsahuje v sebe rozhodovanie podľa toho, či je nastavený filter (if (isset($_POST['filter'] ...). Toto rozhodovanie má 3 vetvy: 1. ak je nastavený filter v URL, tak ho uloží do session spolu s condition podľa filtra, 2. ak je nastavená condition v session, tak ju použije a 3. ak nie je nastavené nič, tak použije false ako condition. Ty chceš upraviť 3. vetvu tak, aby sa namiesto hodnoty false použila hodnota "category='Hala A'".

Automatické prepínanie po 20 sekundách možeš spraviť napr. tak, že do js/jquery.calendar.js pridáš pred riadok "} // FullCalendar Ext" nasledujúci kód:

var hallIndex = 0;
setInterval(function() {
    hallIndex = 1 - hallIndex;
    $.post('includes/loader.php', 'filter=' + encodeURIComponent(['Hala A', 'Hala B'][hallIndex]), function(response) {
        $(opt.calendarSelector).fullCalendar('refetchEvents');
    });
}, 20 * 1000);

Ako som písal, kód som nespúšťal (ani svoj), takže tam môžu byť chyby. Ale malo by to takto fungovať.

Dobrý den,

velice moc děkuji za velice podrobný návod a za poskytnutý kód.
Vše funguje přesně tak, jak jsem si představoval :).
Pokud byste měl čas a chuť, tak sháním člověka, který by mi pomáhal s takovými drobnými úpravami.
Samozřejmě za finanční odměny.

V případě zájmu mne prosím kontaktujte na tento email:
admin@creative-rs.cz

Ještě jednou nesmírně děkuji za pomoc :)