Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak přičíst k časovému údaji počet minut v Excelu

Zdravím,
udělala jsem si tabulku v Excelu a mám tam napsané časy (jako např. 5:10, 6:30, apod.), bohužel jsem zjistila, že mám všechny časy posunuté o 2 minuty. Chtěla bych se zeptat, zda existuje nějaký způsob po zabarvení buněk, u kterých potřebuji přičíst 2 minut, aby se přičetly. Nebo zda musím všechny časy předělat ručně?
Snad mě chápete a předem děkuji za pomoc.

Šel bych na to trochu jinak. Ve sloupci Q přepsat hodnoty na časový údaj, tedy 4 na 0:04, 6 na 0:06 atd. Nebo si pomoct vzorcem [=čas(;Q9;)] např do sloupce R. Poté umístit kurzor na tuto buňku - kopírovat (CTRL+C), označit celý řádek - Vložit jinak - přičíst. Postup opakovat pro všechny časy. Sloupec Q popř. i R lze vymazat.