Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Asociace souboru se skriptem VBS

Hezký den všem,
potřeboval bych ve Windows 98 přiřadit určitému typu souboru, aby spouštěl skript VBS a jméno bude jako parametr. Tedy klasicky skript.vbs %1.
Když se o toto přiřazení pokusím přes Možnosti složky - asociace souborů, nedovolí mi právě VBS - asi jej nepovažuje za spustitelný program (jde jen EXE, BAT, COM).

Poradí někdo? Děkuji.

Řešení s CScript.exe zabralo, moc díky!

Jen jsem musel malinko poupravit skript, protože v předávaném parametru %1 byl název souboru s celou cestou a já potřeboval jen název souboru.

A ještě takový menší nepříjemný efekt - při každém spuštění problikne dosovské okno právě s tím CScript.