Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OpenWRT

Dobrý den, ahoj, dnes jsem si chtěl na svůj router TP LINK 741ND naistanlovat OpenWRT.
Stáhl jsem, nainstalovat jsem firmware (viz. obrázek)
Poté se router restartoval a nemůžu se dostat do administrace (192.168.1.1)
Web píše: Web odmítl připojení.

Díky za rady :-)

Mam na svem uz 4 roky neupdatovenem routeru vyrobcem NetGear nahozeno DD-WRT, posledni verze pro muj router z unora tohoto roku a vse funguje plne k me spokojenosti. Tolik k teoretikum a praktikum.
Tazateli poradit neumim, pokud postupoval presne dle navodu, melo by to fungovat. Wifi treba znovu nastavit na routeru po updatu firmwaru.

Neviem v akom kroku sa ti restartol ten router, ale ono to ma este pokracovanie...
- po autorestarte odpoveda na 192.168.1.1
- potom telnet 192.168.1.1 (nepotrebuje heslo)
- zadat heslo a 2x potvrdit
- scp openwrt-ar71xx-generic-tl-wr741nd-v4-squashfs-sysu pgrade.bin
root@192.168.1.1:/tmp
- cakat na reboot

Nedoporucujem to robit podla mojich poznamok, lepsie je to vygooglovat, mohlo sa nieco zmenit.

Na pocitaci musis mat nastavenu siet na 192.168.1.0/24
povodne si ju mal na 192.168.0.0/24, mozno preto ti to nejde.