Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na tvorbu fotoknihy

Prisel za mnou kolega, ze pry v cem si udelat fotoknihu. Photoshop je pry moc slozity a osobne v nicem jinem fotky neupravuji.
Co by to mělo umet: rozmisteni několika fotek na danem formatu (A4), popřípadě meznost jejich pootoceni, pridelani ramecku a nastaveni pozadi. Vystup samozrejme na tiskárnu, zadne zasilani do fotolabu apod. Idealne české rozhrani a free/trial.

Zdravím, úplně jednoduše. Není potřeba žádný grafický program jako Photoshop. Kolega si foto knihu vytvoří buď přímo online (na stránkách výrobce fotoknih) nebo v programu, který dnes takové firmy nabízí zdarma ke stažení a v plné verzi.

Já osobně si vytvářím fotoknihy již několik let a mám už oblíbeného zpracovatele, který poskytuje i bezplatnou telefonickou pomoc. Vždy když jsem se někde zasekl nebo chtěl s něčím pomoct, tak mi poradili po telefonu, zatím jsem měl štěstí na příjemné slečny :-).

Takže nejprve ať si Váš kolega vybere firma, u které chce fotoknihu vyrobit a následně může použít buď online průvodce nebo ten jejich program.

A pokud kolega přemýšlí, že by si fotoknihy tiskl jen tak na své tiskárně, tak ať to nedělá. Nejen, že by se mu to prodražilo, ale ani kvalita nebude na takové úrovni - s tím mám osobní zkušenost.

--
Tomino07