Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Power banka-nejde nabíjet

Dobrý den,
můj mobil (samsung galaxy s 3 neo) nechce rozpoznat powerbanku.
Zkoušela jsem již 2 power banky a mobil je vůbec nezaregistruje. Powerbanku jsem zkoušela na druhý mobi a normálně nabíjela.
Nevíte, co s tím?

iné parametre už spoločné ani nemá :)

napätie je konštanta, 5V, rovnaké
prúd hovorí o tom, koľko dokáže zo seba vydať
a kapacita ako dlho dokáže ten prúd tiecť

do 1A je to bežný nabíjací prúd, ak to dokáže tlačiť 2A, tak to je defakto rýchlonabíjačka