Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet podpora přítlaku

Ahoj, mám dotaz ohledně tabletu, je od značky genius, už se nejspíš neprodává, mám ho asi rok, momentálně se mi ho nedaří najít a hodit sem odkaz. Každopádně ať ho použiju v Sai nebo photoshopu, popřípadě photofiltru, nikde mi nefungují přítlaky. Je tu někdo kdo se v tom vyzná a tuší, čím by to mohlo být?

Tak chci poděkovat za rady ohledně instalace ovladače z CD, konečně mi to funguje, jen teda se mi to nějak hloupě zasekává, když si nastavím ten přítlak a kreslím, což je celkem problém. Kdyby někdo věděl, čím to je, popřípadě co s tím, budu vděčný za jakoukoli další radu.