Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Filtrovani IP

Dobry den.
Hledám moznost, jak zjistit IP adresu (cílovou) ke které se připojuje aplikace.

Kupříkladu mam aplikaci A. Tato aplikace A mi odebírá 20% ze 100% dostupné site (vytíženi site), můj cil, je zjistit kam se připojuje, kam se připojuje bude zřejmě pomoci cílové x,x,x, IP adresy (serveru at datového nebo logického).
Nebo aplikaci B která je také připojena, jak zjistím kam je připojena, na jakou IP s čím komunikuje ?

Od přikladu k praxi, jak zjistím kam na WAN se připojuje aplikace z METRA pod Windows 8.1 ? Jsou na to nějaké nástroje ?
(nějaký jednodušší postup bych zvládl v CMD nebo i v Shell V3)

Dekuji Zdenek

• Zkuz pouzit TCPViewer (jednuduchy, prehledny, bez potreby instalace.
Myslim, ze by mel byt na tvou potrebu dostatecny.
• Pres PS muzes pouzit Cmdlets typu GET-NET ...

* TCP/UDT
[img=/file/view/26109-tcp-u-png]http://pc.poradna.net/file/view/26109-tcp-u-png[/img]

*TCPViewer
[img=/file/view/26110-tcpw-png]http://pc.poradna.net/file/view/26110-tcpw-png[/img]

• Odkaz na stahnuti : <TCPViewer>