Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Profesinální herní kuličková myš

Dobrý den,
chtěl bych poprosit o radu. Rád bych si koupil profesionální herní myš pro gaming, ovšem nechci laserovou oni optickou. Bojím se že by mi laser poškodil oko kdybych si tam zasvítil. Proto sháním starou dobrou kuličkovou mechaniku která nikdy nezklame. Prosím o nějaké návrhy. Děkuji :-)

Já si občas pohrávám se svým kuličkovým pérem, ale myš jsem si pořídil už tu moderní laserovou. Sice si musím dávat pořádně pozor, aby mi ten laser neuřezal prsty, ale jinak spokojenost. Kuličková myš měla nevýhodu, že jsem tu kuličku musel každý den vyndávat a čistit od prachu, drobků a semene.